Nasze osiągnięcia

Przedszkole bierze udział w wielu konkursach zewnętrznych, organizowanych dla dzieci i nauczycieli przez warszawskie placówki oświatowe. Dzieci są nagradzane i wyróżniane.

Akcja Kolejowe ABC pomaga zrozumieć, jak ważne jest odpowiednie zachowanie w pobliżu torów kolejowych, także tego, co pomaga w zachowaniu ostrożności, a czego bezwzglednie należy unikać. Na dowód zapamiętania wszystkich wskazówek dzieci otrzymują dyplomy i upominki poprawiające bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Wspólpraca z Rodzicami, poznawanie ich zawodów, daje nam niezwykle cenne informacje o otaczajacym świecie, zwyczajach, umiejętnościach innych ludzi. Warsztaty kulinarne, lekcje muzyczne, dyżur pielęgniarki i zadania z psami tropiącymi z wydziału kryminalnego to tylko niektóre z naszych (nie)zwyczajnych prac:)

Udział w programie Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej "Więcej wiem, mniej choruję", to okazja do poznania treści dotyczących zdrowia, higieny, dbania o siebie, środowisko i zapobieganiu chorobom. Co roku czas poświecamy, aby zgłębić temat obecności kleszczy w naszym środowisku.

Fundacja Gaja przypomina nam o niezwykłej wartości, jakie dają nam drzewa. Koordynator p. Kinga Kacprzyk czuwa nad tym, aby w pełni realizować projekt Święto Drzewa.

Kubusiowi Przyjaciele to akcja, która ma na celu wdrażanie do dbania o zdrowie i zwracania uwagi na to, co jemy.